איך ללמד כלב לעשות צרכים בחוץ

איך ללמד כלב לעשות צרכים בחוץ

במאמר זה, נדון איך ללמד כלב לעשות את צרכים בחוץ. זהו נושא חשוב לבעלי חיות מחמד, שכן זה יכול להיות מאוד מתסכל להתמודד עם כלב שלא הולך לשירותים היכן שרוצים. ישנן כמה שיטות שונות שבהן תוכל להשתמש כדי לאמן את הכלב שלך, ואנו נדון בכל אחת מהן בפירוט. עד סוף מאמר זה, אתה אמור להבין היטב כיצד ללמד את הכלב שלך לעשות את צרכיו בחוץ.

למה כדאי ללמד את הכלב לעשות צרכים בחוץ

ישנם יתרונות רבים ללמד את הכלב שלך לעשות את צרכים בחוץ ולא בתוך הבית שלך. ראשית, זה יכול לעזור למנוע תאונות על הרצפה או השטיח שלך. זה גם יכול להיות הרבה יותר קל לנקות אחרי הכלב שלך אם הוא יוצא החוצה, וזה יכול לעזור לשמור על החצר שלך מסודרת. בנוסף, כלבים מסוימים עשויים להעדיף להקל על עצמם בסביבה טבעית כמו דשא או לכלוך, וזה יכול לספק להם חווית סיר מהנה יותר.

כדי להתחיל, בחר מקום בחצר שלך שבו תרצה שהכלב שלך ישמש כאזור הסיר המיועד לו. לאחר מכן, הוציאו אותם למקום הזה לעתים קרובות – במיוחד לאחר ארוחות או תנומות – ותן להם מספיק זמן לרחרח ולחקור. ברגע שהם עושים את צרכיהם במקום הרצוי, הקפד לשבח אותם או לתת להם איזשהו פרס.

הציוד שתצטרך

כשאתה מאלף את הכלב שלך בסיר, יש ציוד מסוים שתצטרך כדי להצליח. ארגז לכלב חיוני מכיוון שהוא ישמש כמרחב הבטוח של הכלב שלך. תזדקק גם למקום לישון בו הכלב שלך, כמו מיטת כלבים או עריסה לחיות מחמד. בנוסף, תרצו להחזיק כמה רפידות לגורים בהישג יד במקרה של תאונות. לבסוף, תזדקק לכמה פינוקים טעימים כדי לתגמל את הגור שלך על עשיית הצרכים שלו בחוץ!

התהליך:

1. התחל בהוצאת הכלב שלך לעתים קרובות, בערך כל 30 דקות עד שעה.

2. לכו בכל פעם לאותו מקום ועמדו שם כמה דקות לפני שתחזרו פנימה.

3. חזור על תהליך זה לאורך כל היום למשך מספר שבועות.

4. הקפד לשבח את הכלב שלך כאשר הוא עושה את העסק שלהם במקום הנכון!

5. אם קורות תאונות בפנים, נקו אותן מיד ונסו להעביר מלנזוף בכלב. הם ילמדו מהר שאסור להיכנס פנימה.

שלב ראשון: בחר פקודה

כאשר אנחנו עובדים על אילוף כלבים לצרכים, הפקודה הראשונה שתצטרך ללמד היא "לך לסיר". זוהי פקודה חשובה מכיוון שהיא מאפשרת לכלב שלך לדעת מתי הגיע הזמן לגשת ולעשות את צרכיו.

שלב שני: החליטו על פרס

לאחר שתגדיר את אזור הסיר שלך, הגיע הזמן להחליט על פרס. תצטרך למצוא משהו שהכלב שלך באמת אוהב, מכיוון שזה יהיה המניע שלהם. אם הכלב שלך הוא בעל מוטיבציה של מזון, פינוקים הם תמיד אופציה טובה. אחרת, נסה צעצוע או משחק אהובים. לא משנה מה תבחר, וודא שזה משהו שהכלב שלך בדרך כלל לא יכול לשחק איתו או שיש לו גישה אליו.

המפתח הוא למצוא משהו שהכלב שלך באמת רוצה ולהשתמש בו כפרס על יציאה לסיר בחוץ. בדרך זו, הם יתחילו לשייך ללכת לסיר עם קבלת הפרס שלהם. לאחר שהם יצרו את החיבור, אתה יכול לבטל את הפרס ופשוט לתת להם שבחים מילוליים כשהם הולכים לסיר באזור המיועד להם.

התמודדות עם תאונות

התמודדות עם תאונות היא משימה קשה אך הכרחית כאשר מאלפים כלב בסיר. הצעד הראשון הוא להישאר רגועים ולא לנזוף בכלב, כיוון שהם לא יבינו למה הם נוזפים וזה רק ישמש אותם לפחד או עצבני. במקום זאת, נקו את הבלגן בצורה רגועה ויסודית, ואז קחו את הכלב החוצה למקום המיועד לו בסיר. חשוב להיות עקביים עם הוצאת הכלב החוצה, כמו גם עם תגמולים או שבחים כאשר הם עושים את צרכיהם במיקום הרצוי. עם סבלנות ועקביות, ניתן לאמן בהצלחה את רוב הכלבים לצאת לסיר בחוץ.

לסיכום,כלב מאולף היטב הוא תענוג לקחת אותו לטיולים, טיולי קמפינג והרפתקאות אחרות.

מאלף מקצועי יכול ללמד את כלבכם את פקודות הציות הבסיסיות של לשבת, להישאר, לרדת, לרדת ועקב. פקודות אלו חיוניות לשמירה על בטיחות הכלב שלך בזמן טיול, חשוב לשקול אילוף מקצועי ולברר מה המחיר של אילוף כלבים לפני שמחליטים.

 

 

 

תוכן עניינים

פנסיון לכלבים בחיפה

  חבוי בעיר חיפה התוססת שוכן גן עדן לחברינו הארבע רגליים – פנסיון שאין כמותו. עם שטחים ירוקים שופעים, אזורי משחקים מרווחים ומקומות לינה נוחים,

אילוף כלבים באזור חוף הכרמל

אילוף כלבים בחוף הכרמל: מדריך אילוף הכלב שלך בסביבה היפה של חוף הכרמל יכול להיות חוויה מדהימה גם לך וגם לחבר הפרוותי שלך. עם קו

אילוף כלבים בהוד השרון

חשיבות אילוף כלבים בהוד השרון. אילוף כלבים חשוב להפליא בהוד השרון, כמו גם בכל עיר או ישוב אחר. זה לא רק עוזר לשמור על מערכת

אילוף כלבים בפרדס חנה

אילוף כלבים בפרדס חנה   החשיבות של אילוף כלבים נכון אילוף כלבים בפרדס חנה אינו רק ללמד את חברך הפרוותי כמה טריקים; מדובר בהקניית משמעת

קולר חשמלי לכלב

קולר חשמלי לכלב, יתרונות וחסרונות

קולר חשמלי לכלבים התקדמות הטכנולוגיה הובילה לעלייה בשימוש בקולר חשמלי לכלבים. קולרים אלו שנויים במחלוקת מכיוון שניתן להשתמש בהם הן לחיוב והן לרעה בעת אילוף

שתפו את הפוסט :

רוצים לאלף את הכלב? השאירו פרטים

ונחזור אליכם עם מידע נוסף בהקדם האפשרי.